Om A V E Systemer

Totalentrepenør på rør, elektro og varmesystem

A V E Systemer er en totalentreprenør med rør, elektro og varmesystem. Vi har fokus på utendørs massasje spa, Daikin varmepumper/system og Beam sentralstøvsugere. Vi tilbyr rørlegger og elektroinstallasjonstjenester av topp faglig kvalitet.
  • Vi skal være leverandør av produkter som skaper velvære og comfort.
  • Å møte A V E Systemer skal gi en god opplevelse for våre kunder fra første kontakt.
  • A V E Systemer skal være en innovativ bedrift der produktutvikling til enhver tid vil være i fokus.

Vår viktigste ressurs er de menneskene og dyktige fagfolkene
som jobber hos oss – her er de!

Glødende røravdeling

Linn Karin Apneseth
Glødende rørleggermester

Epost: linn@ave.no
Telefon: 09543
Mobil: 45 97 24 77

Leif Jarle Klepp
Glødende rørlegger

Epost: leifjarle@ave.no
Telefon: 09543
Mobil: 45 29 39 97

Jan Trygve Nesvik
Glødende rørlegger

Epost: jantrygve@ave.no
Telefon: 09543
Mobil: 45 95 58 81

Rolandas Bakanauskas
Glødende servicemontør/
ekstrahjelp rør

Epost: rolandas@ave.no
Telefon: 09543
Mobil: 46 61 28 77

Glødende varmeavdeling

Joakim Vagle
Glødende leder varmeavdeling/
Selger

Epost: joakim@ave.no
Telefon: 09543
Mobil: 97 60 77 70

Arne Skjæveland
Glødende servicemontør/
ekstrahjelp elektro
Epost: arne@ave.no
Telefon: 09543
Mobil: 97 18 10 50

Rolandas Bakanauskas
Glødende servicemontør/
ekstrahjelp rør

Epost: rolandas@ave.no
Telefon: 09543
Mobil: 46 61 28 77

Glødende elektroavdeling

Jon Arild Haugvaldstad
Glødende daglig leder
Elektroinstallatør

Epost: jonarild@ave.no
Telefon: 09543
Mobil: 90 13 15 90

Endre Stangeland
Glødende elektriker
(Hovedområde næring)
Epost: endre@ave.no
Telefon: 09543
Mobil: 47 38 53 82

Erlend Ueland
Glødende elektriker
(Hovedområde næring)

Epost: erlend@ave.no
Telefon: 09543
Mobil: 93 02 20 21

Odd Egil Stokkeland
Glødende elektriker
(Nybygg kalkulasjon og prosjekt)
Epost: oddegil@ave.no
Telefon: 09543
Mobil: 45 95 58 84

Anders Nese
Glødende elektriker
Epost: anders@ave.no
Telefon: 09543
Mobil: 90 70 78 10

Arne Skjæveland
Glødende servicemontør/
ekstrahjelp elektro
Epost: arne@ave.no
Telefon: 09543
Mobil: 97 18 10 50

Magnus Skretting
Glødende elektriker
(Rehab og service elektro)
(Permisjon)

Arild Haugvaldstad
Glødende elektrikerlærling

Epost: arildh@ave.no
Telefon: 09543

Magnus Eide
Glødende elektrikerlærling

Epost: magnuse@ave.no
Telefon: 09543

Glødende administrasjon

Jon Arild Haugvaldstad
Glødende daglig leder
Elektroinstallatør

Epost: jonarild@ave.no
Telefon: 09543
Mobil: 90 13 15 90

Kristin J. Lende
Glødende økonomiansvarlig/
controller/adm. funksjoner

Epost: kristin@ave.no
Telefon: 09543
Mobil: 91 17 06 11

Share This