Om A V E Systemer

Totalentrepenør på rør, elektro og varmesystem
A V E Systemer er en totalentreprenør med rør, elektro og varmesystem. Vi har fokus på utendørs massasje spa, Daikin varmepumper/system og Beam sentralstøvsugere. Vi tilbyr rørlegger og elektroinstallasjonstjenester av topp faglig kvalitet.

  • Vi skal være leverandør av produkter som skaper velvære og comfort.
  • Å møte A V E Systemer skal gi en god opplevelse for våre kunder fra første kontakt.
  • A V E Systemer skal være en innovativ bedrift der produktutvikling til enhver tid vil være i fokus.
Vår viktigste ressurs er de menneskene og dyktige fagfolkene
som jobber hos oss – her er de!
Glødende røravdeling

John Maisa
Glødende rørleggermester

Epost: john@ave.no
Telefon: 09543
Mobil: 92 48 06 50

Leif Jarle Klepp
Glødende rørlegger

Epost: leifjarle@ave.no
Telefon: 09543
Mobil: 45 29 39 97

Simen Quedo
Glødende rørlegger

Epost: simen@ave.no
Telefon: 09543
Mobil: 48 27 17 99

Glenn Ree
Glødende rørleggerlærling

Epost: glenn@ave.no
Telefon: 09543
Mobil: 92 63 11 71

Glødende varmeavdeling
Joakim Vagle
Glødende leder varmeavdeling/
Selger

Epost: joakim@ave.no
Telefon: 09543
Mobil: 97 60 77 70
Arne Skjæveland
Glødende servicemontør
Epost: arne@ave.no
Telefon: 09543
Mobil: 97 18 10 50
Rolandas Bakanauskas
Glødende servicemontør
Epost: rolandas@ave.no
Telefon: 09543
Mobil: 46 61 28 77
Glødende elektroavdeling
Odd Egil Stokkeland
Glødende leder elektro
(Nybygg kalkulasjon og prosjekt)
Epost: oddegil@ave.no
Telefon: 09543
Mobil: 45 95 58 84
Endre Stangeland
Glødende elektriker
(Hovedområde næring)
Epost: endre@ave.no
Telefon: 09543
Mobil: 47 38 53 82
Erlend Ueland
Glødende elektriker
(Hovedområde næring)

Epost: erlend@ave.no
Telefon: 09543
Mobil: 93 02 20 21

Eirik Skailand
Glødende elektriker
Epost: eirik@ave.no
Telefon: 09543
Mobil: 90 62 32 20

Anders Nese (permisjon)
Glødende elektriker
Epost: anders@ave.no
Telefon: 09543
Mobil: 90 70 78 10

Arild Haugvaldstad
Glødende elektriker
Epost: arildh@ave.no
Telefon: 09543
Mobil: 46 80 40 86

Magnus Eide
Glødende elektriker
Epost: magnuse@ave.no
Telefon: 09543
Mobil: 97 18 14 12

Glødende administrasjon
Jon Arild Haugvaldstad
Glødende daglig leder
Elektroinstallatør

Epost: jonarild@ave.no
Telefon: 09543
Mobil: 90 13 15 90

Tove Vagle
Glødende økonomiansvarlig
Epost: tove@ave.no
Telefon: 09543
Mobil: 40 87 01 63

Caroline Friestad
Glødende kontormedarbeider
Epost: caroline@ave.no
Telefon: 09543
Mobil: 93 64 82 12

Share This